Kardynał Stanisław Dziwisz wspiera budowę Kampusu Jana Pawła II

1280.jpg

W liście datowanym na 19 stycznia 2024 roku, skierowanym do Magnificencji Księdza Rektora, Jego Eminencja podkreślił swoje uznanie dla dotychczasowych osiągnięć oraz wyraził najlepsze życzenia dalszego Bożego błogosławieństwa i pomyślności w realizacji kolejnych etapów projektu.

Kardynał Stanisław Dziwisz gratulował zaangażowania i wysiłku wszystkich osób i instytucji, które przyczyniają się do rozwoju Kampusu, będącego ważnym elementem Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Wyraził również duchowe wsparcie dla tego ambitnego przedsięwzięcia, podkreślając jak ważne jest ono dla środowiska akademickiego zarówno dla studentów jak i pracowników naukowych i administracji.

Podziękowania i dobre słowa płynące od Kardynała są dla nas źródłem inspiracji i motywacji do dalszej pracy. Budowa Kampusu Jana Pawła II to nie tylko kwestia rozwoju infrastrukturalnego, ale także budowanie silnej wspólnoty akademickiej, która będzie kontynuować dziedzictwo Świętego Patrona Uczelni. Dziękujemy Kardynałowi Stanisławowi Dziwiszowi za jego wsparcie i zaufanie. Jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu Kampus Jana Pawła II stanie się miejscem wyjątkowym, które umożliwi rozwój dydaktyczny i naukowy na najwyższym poziomie.